Zamknij

Szokujące odkrycie na parkingu. Ludzkie zwłoki znalezione w jednym z aut

25.01.2023 08:38

Makabrycznego odkrycia dokonali mieszkańcy Nowego Tomyśla (woj. wielkopolskie). W samochodzie na jednym z miejskich parkingów znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że by to obywatel innego kraju.

Policja
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Odkrycia, o którym poinformował lokalny portal nowytomysl.naszemiasto.pl, dokonano w niedzielę (choć sprawa wyszła na jaw dopiero we wtorek). W aucie zaparkowanym na jednym z miejskich parkingów w Nowym Tomyślu (woj. wielkopolskie) znaleziono ludzkie zwłoki.

Nowy Tomyśl. Zwłoki znalezione w samochodzie

Natychmiast zaalarmowano policję oraz służby ratunkowe, które dotarły na miejsce. Mężczyzna już wtedy nie żył, choć nie wiadomo, od jak dawna. Odpowiedzi na to oraz inne pytania udzieli zaplanowana na czwartek sekcja zwłok.

Jak przekazał w rozmowie z portalem rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, prok. Łukasz Wawrzyniak, wiadomo, iż do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. 

Serwis nieoficjalnie podał też, że zmarły to obcokrajowiec, najprawdopodobniej obywatel Mołdawii, który miał już od pewnego czasu pomieszkiwać w samochodzie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/nowytomysl.naszemiasto.pl