Zamknij

Zaginął Olivier Suski. 12-latek pokłócił się z rodziną i wyszedł z mieszkania

07.12.2022 11:05

Gdańska policja poszukuje Oliviera Suskiego. 6 grudnia ok. godz. 18 dwunastoletni gdańszczanin po kłótni z najbliższymi wyszedł z mieszkania w dzielnicy Chełm i do tej pory nie wrócił. Każdy, kto widział chłopca lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt ze służbami.

Olivier
fot. KMP Gdańsk

6 grudnia przed północą policjanci z komisariatu na Oruni w Gdańsku odebrali zgłoszenie o zaginięciu Oliviera Suskiego. Tego samego dnia, ok. godz. 18 dwunastoletni gdańszczanin wyszedł z mieszkania w dzielnicy Chełm i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

Olivier Suski zaginął. Policja szuka 12-latka z Gdańska

Zaginiony ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru blond, wygolone po bokach (góra dłuższa zaczesana na prawą stronę), niebieskie oczy, uzębienie pełne proste, ze szparami pomiędzy zębami.

Oliver
fot. KMP Gdańsk

W dniu zaginięcia miał na sobie czarną pikowaną kurtkę z kapturem, spodnie dresowe, bluzę z kapturem (prawdopodobnie z symbolem biało-niebieskiego orła) i granatowe buty sportowe (zimowe, sznurowane) za kostkę.

Osoby, które rozpoznają 12-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Tel: 47 741 67 22 lub pod numerem alarmowym 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP Gdańsk