Zamknij

Joanna Mucha zakażona koronawirusem. Posłanka ma nietypowe objawy choroby

19.03.2021 16:48

Joanna Mucha z Polski 2050 Szymona Hołowni jest zakażona koronawirusem. Posłanka poinformowała, że do lekarza zgłosiła się z nietypowymi objawami Covid-19. 

Joanna Mucha
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Joanna Mucha, polityczka ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni o zakażeniu koronawirusem poinformowała na Twitterze. "Tak bardzo uważałam... ale jednak mnie też trafiło. Pozytywny wynik testu" - napisała w mediach społecznościowych. 

Posłanka dodała, że zaobserwowała u siebie nowe objawy koronawirusa. ''Przy okazji uprzedzę Was - pani doktor powiedziała, że chorzy teraz często zgłaszają objawy związane z zatokami - u mnie też tak było. Dbajcie o siebie. W moim przypadku - bardzo boli'' - wyjaśniła Joanna Mucha. 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek o kolejnych 25 998 przypadkach wirusa SARS-CoV-2. w Polsce. Najwięcej nowych przypadków zarejestrowano na Mazowszu – 4219 i na Śląsku – 3728 zachorowań. W ciągu ostatniej doby zmarło 419 osób.

W tym roku najwięcej nowych przypadków (27 278) zanotowano w środę 17 marca. To drugi wynik w historii epidemii w Polsce, jeśli chodzi o liczbę dziennych zakażeń. 7 listopada zdiagnozowano ich – 27 875. W Polsce od początku epidemii potwierdzono ponad 2 mln zakażeń. 

RadioZET.pl