Zamknij

Zbigniew Stonoga w rękach policji. „Przeszukiwali cały dom”

16.12.2019 12:13

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga został zatrzymany przez policję i przewieziony do Prokuratury Regionalnej w Lublinie – informuje oficjalny fanpage Stonogi na Facebooku. Według autorów wpisu, funkcjonariusze mieli zjawić się w domu biznesmena o szóstej rano.

Zbigniew stonoga
fot. STEFAN MASZEWSKI/ REPORTER

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

„UWAGA, UWAGA, UWAGA !!! Dzisiaj w nocy przed godz. 4-tą na trasie, w drodze do Szpitala Onkologicznego w Bydgoszczy, został zatrzymany przez policję Zbigniew Stonoga” – napisano na oficjalnym fanpage’u biznesmena na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE. Stonoga spotkał Kuchcińskiego. ''Pan przekaże Ziobrze trzy ch**e ode mnie''

Dodano, że Stonoga został przewieziony na przesłuchanie do Prokuratury Regionalnej w Lublinie

Zbigniew S. usłyszał zarzuty. Biznesmenowi grozi 15 lat więzienia

ZOBACZ TAKŻE: Stonoga ujawnia nagranie z pijanym komendatem PSP. ''To go, kur**, pie*****e''

"Na tym nie koniec nękania, ponieważ o szóstej rano ekipa policji wpadła z rewizją na mieszkanie Państwa Stonoga i przeszukują cały dom. Jest to informacja, o której musicie wiedzieć!!!" – czytamy w dalszej części wpisu na Facebooku.

Zbigniew Stonoga
fot.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga stanął w połowie marca przed krakowskim sądem. Kontrowersyjny biznesmen jest oskarżony o wyrządzenie szkody znacznej wartości w majątku krakowskiej spółki motoryzacyjnej Viamot.

Stonoga dał się szerzej poznać w 2015 r., gdy ujawnił w internecie akta śledztwa tzw. afery podsłuchowej. Chodziło o nagrania ważnych polityków PO w warszawskich restauracjach.

RadioZET.pl