Zamknij

Przerażające odkrycie. Pies nie żyje, policja szuka młodej kobiety

30.11.2022 09:48

Makabryczne odkrycie przy ulicy Franowo w Poznaniu. Przechodzień zauważył zakopanego w ziemi psa. Zwierzę jeszcze żyło, jednak musiało zostać uśpione. Teraz policja szuka właściciela czworonoga ze zdjęcia.

pies zakopany żywcem w Poznaniu
fot. KMP w Poznaniu

Przerażającego odkrycia dokonano 15 lipca tego roku. Przypadkowa osoba na terenach zielonych przy ul. Franowo w Poznaniu natknęła się na zakopanego w ziemi psa. Powiadomiono odpowiednie służby.

Poznań. Pies zakopany żywcem. Policja poszukuje jego właścicielki

Niestety, czworonoga trzeba było uśpić. Postępowanie przygotowawcze w sprawie znęcania się nad zwierzęciem prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie psa i szukają jego właściciela.

Pies zakopany żywcem na Franowie w Poznaniu
fot. Pies zakopany żywcem na Franowie w Poznaniu

Jak poinformowała mł. asp. Marta Mróz, związek ze sprawą może mieć młoda kobieta w wieku około 18 lat, o 160 cm wzrostu, szczupłej budowie ciała i długich, prostych blond włosach z grzywką na czole.

"Kobieta kilka dni wcześniej widziana była w tym rejonie, trzymała psa na smyczy" - przekazała policjantka za pośrednictwem strony KMP w Poznaniu.

Policja apeluje do wszystkich, którzy wiedzą, kim jest poszukiwana osoba lub mają jakiekolwiek informacje o tej sprawie. Kontaktować się można z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod numerem tel. 47 77 123 26 lub 47 77 123 11/12.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl