Zamknij

Przerażające odkrycie w Serocku. Zwłoki zaginionej kobiety w Jeziorze Zegrzyńskim

29.11.2022 13:00

W poniedziałek po południu z Jeziora Zegrzyńskiego wyłowiono ciało 60-letniej kobiety. Była poszukiwana od kilku godzin przez policję i WOPR.

Poszukiwania kobiety na Jeziorze Zegrzyńskim
fot. Facebook/Legionowskie WOPR

Poszukiwania kobiety rozpoczęły się w poniedziałek 28 listopada po południu na wodach Jeziora Zegrzyńskiego - podaje portal gazetapowiatowa.pl. Najpierw w poszukiwaniach brali udział policjanci z Komisariatu Rzecznego Policji i Komisariatu Policji w Serocku.Funkcjonariusze mieli ze sobą psa tropiącego.

Kiedy zaczęło się robić ciemno, policjanci poprosili o wsparcie ratowników z Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

"W poniedziałek 28 listopada 2022 r. około godz. 17.00 z Komisariatu Policji w Serocku otrzymaliśmy prośbę o włączenie się w poszukiwania zaginionej w okolicach Jeziora Zegrzyńskiego około 60-letniej kobiety. Do poszukiwań została zadysponowana załoga 212, która udała się w rejon Zegrza Północnego i mostu w Zegrzu. Około godziny 17.45 odnaleziono ciało poszukiwanej kobiety" - poinformowali ratownicy na Facebooku.

- Wspomagaliśmy policję, która już była na wodzie. W pewnej chwili dostaliśmy sygnał, że coś widzą. Jeden z funkcjonariuszy zauważył, że coś się unosi na wodzie i niestety okazało się, że było to ciało zaginionej - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską Krzysztof Jaworski, prezes legionowskiego WOPR.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Wirtualna Polska