Zamknij

Kobieta zginęła w ataku nożownika w Żabce. Trwa obława

08.12.2022 15:23

W jednym ze sklepów Żabka w Sochaczewie zaatakował nożownik. Na miejscu znaleziono kobietę, która miała rany kłute. 35-latka nie żyje. Trwają poszukiwania sprawcy. - Wiemy dokładnie, kogo szukamy - mówi Radiu ZET oficer prasowa z sochaczewskiej policji.

policja
fot. Damian Klamka/East News (zdj. ilustracyjne)

W okolicach Sochaczewa trwa policyjna obława na mężczyznę, który śmiertelnie ranił ekspedientkę w Sochaczewie. Jak przekazała w rozmowie z Radiem ZET aspirant Agnieszka Dzik z sochaczewskiej policji, w akcji uczestniczą policjanci z Sochaczewa, Płocka i Radomia, a także policyjny śmigłowiec. - Wiemy dokładnie, kogo szukamy. Jest to mieszkaniec powiatu sochaczewskiego - powiedziała.

Do ataku nożownika doszło w czwartek przed południem przy ulicy Płockiej. Lokalny portal e-sochaczew.pl podał, że chodzi o sklep Żabka. 

Sochaczew. Atak nożownika w Żabce. 35-latka nie żyje

Tusochaczew.pl nieoficjalnie poinformował, że mężczyzna miał zadać 35-latce ponad dwadzieścia ciosów. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

- Dzisiaj przed południem dostaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Płockiej. W jednym ze sklepów znaleziono kobietę, która posiadała obrażenia ciała, dokładnie rany kłute. Niestety, 35-latka nie żyje - przekazała wcześniej w rozmowie z portalem oficer prasowa Agnieszka Dzik.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tusochaczew.pl/e-sochaczew.pl