Zamknij

Tragiczny finał domowej awantury. Nie żyje kobieta

16.01.2023 23:58

Awantura w jednym z mieszkań w Stargardzie (woj. zachodniopomorskie) miała tragiczny finał. Kobieta zginęła od ciosu nożem. Jej mężowi postawiono zarzuty. Mężczyzna trafił do aresztu. O sprawie jako pierwszy napisał Kurier24.pl.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Shutterstock

Do tragedii doszło w nocy z 12 na 13 stycznia w mieszkaniu przy ul. Płatnerzy w Stargardzie. 46-letnia Ewa D. została zamordowana. Według śledczych mąż ugodził ją nożem w klatkę piersiową.  

- Niestety kobieta w wyniku doznanej rany zmarła w szpitalu. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Stargardzie - poinformowała tvn24.pl Monika Cruz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Stargard. Tragiczny finał awantury, nie żyje 46-latka

46-letni mąż kobiety został aresztowany na trzy miesiące. Mężczyźnie postawiono zarzut zabójstwa. 

Technicy kryminalistyki przeprowadzili oględziny mieszkania. Na miejscu pracował też prokurator i policjanci. Ciało 46-latki zostanie poddane sekcji zwłok.  

Jak pisze Kurier24.pl, sąsiedzi spodziewali się, że może dojść do tragedii. - Często były w tym mieszkaniu awantury i pijackie burdy z udziałem szemranego towarzystwa - powiedzieli sąsiedzi w rozmowie z portalem. - Tragedia, która się tam wydarzyła, była tylko kwestią czasu - dodali.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Kurier24.pl/tvn24.pl