Zamknij

39-latek umarł po zjedzeniu kanapki. Tragiczny finał spotkania znajomych

18.01.2023 09:09

39-letni mężczyzna udławił się w trakcie jedzenia kanapki. Do tragedii doszło w Strzegomiu na Dolnym Śląsku. Mimo godzinnej resuscytacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Ciało zmarłego skierowano na sekcję zwłok.

zmarł po zjedzeniu kanapki
fot. Lukasz Solski /East News/ Shutterstock

Tragiczny finał miało spotkanie dwóch znajomych z Dolnego Śląska. 13 stycznia 39-latek odwiedził swojego kolegę w jednym z mieszkań w Strzegomiu. W pewnym momencie mężczyźni zgłodnieli i postanowili coś zjeść. Wiadomo jednak, że nie spożywali wtedy alkoholu.

W trakcie spożywania kanapki 39-latek zaczął się krztusić. Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, więc jego kolega - gospodarz domu - zadzwonił na numer alarmowy 112, prosząc o pomoc.

Strzegom. 39-latek udławił się kanapką

Na miejscu pojawił się zespół pogotowia ratunkowego. Mimo blisko godzinnej resuscytacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Wszystko wskazuje na to, że 39-latek udławił się jedzeniem.

Sprawa będzie jednak dokładnie badana przez policję i prokuraturę. Ciało 39-latka zostało skierowane na sekcję zwłok, który pomoże wyjaśnić, jakie były przyczyny jego śmierci.

- Na miejscu były prowadzone oględziny. Zlecieliśmy przeprowadzenie sekcji zwłok i będzie prowadzone śledztwo - powiedział w rozmowie z "Faktem" prokurator Marek Rusin, rzecznik Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ SE.pl/ Fakt.pl