Zamknij

Ciało znalezione na przystanku. Policja bada tajemniczą śmierć

27.11.2022 20:47

Tajemniczy zgon na przystanku autobusowym w Ujkowicach pod Przemyślem na Podkarpaciu. Przypadkowi przechodnie znaleźli tam ciało 33-latka. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny pozwoli ustalić sekcja zwłok.

Policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Na ciało mężczyzny natrafiono na przystanku autobusowym w miejscowości Ujkowice w nocy z soboty na niedzielę. Grupa przypadkowych osób zauważyła, że na ziemi leży człowiek, który nie daje żadnych oznak życia – podał lokalny portal nowiny24.pl.

Ujkowice. Policja bada tajemniczą śmierć

Przechodnie natychmiast wezwali karetkę i rozpoczęli reanimację mężczyzny. – Niestety, życia 33-letniego mieszkańca gminy Przemyśl nie udało się uratować – powiedziała mł. asp. Joanna Golisz z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, ponieważ mężczyzna nie miał obrażeń zewnętrznych. Ciało 33-latka zostało zabezpieczone do sekcji. Teraz będą prowadzone czynności, które mają dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną jego śmierci.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/nowiny24.pl