Zamknij

Bmw kompletnie zmiażdżone, nie żyje kierowca zakleszczony w aucie. Policja apeluje

09.12.2022 10:59

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem bmw w miejscowości Wygoda Smoszewska. Samochód został kompletnie zmiażdżony, a kierowca nie przeżył. Funkcjonariusze apelują o kontakt do świadków.

wypadek w miejscowości Wygoda Smoszewska
fot. PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

Do tragedii doszło 12 listopada około godziny 10:30 w Wygodzie Smoszewskiej (gm. Zakroczym) na DK 62. Na trasie między Nowym Dworem Mazowieckim a Wyszogrodem doszło do zderzenia osobowego bmw z ciężarówką marki Scania.

Wygoda Smoszewska. 45-latek zginął na miejscu. Policja apeluje do świadków

Mł. kpt. Paweł Plagowski ze straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim przekazał wówczas "Super Expressowi", że 45-letni kierowca samochodu osobowego był nieprzytomny i zakleszczony w pojeździe. Auto zostało kompletnie zmiażdżone. 

"Kierujący samochodem osobowym marki Bmw, jadąc drogą nr 62 w kierunku Płocka, podczas manewru wyprzedzania, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Scania, w wyniku czego kierujący bmw poniósł śmierć na miejscu" - podali na swojej stronie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Kierowcy ciężarowej scanii nic się nie stało.

"Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy 47 72 44 901 lub 47 72 44 213" - zaapelowali.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/se.pl