Zamknij

Dwóch policjantów rannych w wypadku. Trafili do szpitala po zderzeniu z busem

Dwóch policjantów trafiło do szpitala w wyniku wypadku na dolnośląskim odcinku autostrady A4. Niedaleko węzła Budziszów w kierunku Legnicy policjanci interweniowali w związku z awarią tira. W radiowóz uderzył bus i ranił funkcjonariuszy.

Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 4:30 na odcinku autostrady A4 niedaleko węzła Budziszów w kierunku Legnicy (woj. dolnośląskie).

Wypadek na A4. Dwóch policjantów w szpitalu

Jak przekazała reporterka Radia ZET Grażyna Wiatr, policjanci interweniowali tam w związku z awarią tira. W radiowóz, który zabezpieczał uszkodzoną ciężarówkę, uderzył bus i ranił funkcjonariuszy.

Według ustaleń lokalnego portalu e-legnickie.pl, "siła uderzenia była tak duża, że bus z impetem wepchnął policyjny radiowóz pod cysternę". Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy oraz karetki pogotowia ratunkowego.

Dwóch mundurowych trafiło do szpitala, ale ich życie nie jest zagrożone. Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn oraz dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/GW/Twitter/e-legnickie.pl