Zamknij

Zaginęła 16-letnia Oliwia. Nastolatka nie wróciła do placówki wychowawczej

03.02.2020 23:33

Policja z Wyszkowa (województwo mazowieckie) poszukuje 16-letniej Oliwii. Nastolatka 29 stycznia bieżącego roku opuściła placówkę wychowawczą, w której przebywała. Od tej pory słuch o niej zaginął. Z 16-latką nie udało się również skontaktować telefoniczne. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginęła 16-letnia Oliwia. Nastolatka nie wróciła do placówki wychowawczej
fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Wyszkowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 16-latki. Oliwia Ziółkowska wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszkowie w dniu 29 stycznia 2020 roku i do chwili obecnej nie wróciła. Nie udało się też nawiązać z nią kontaktu telefonicznego" – czytamy w komunikacie wyszkowskiej policji.

Zobacz także

Rysopis zaginionej nastolatki

Jak informuje policja, nastolatka w chwili zaginięcia miała na sobie zieloną kurtkę z kapturem, legginsy w kolorze czarnym i białe, sportowe obuwie.

Zobacz także

16-letnia Oliwia Ziółkowska ma 170 centymetrów wzrostu. Ma również długie włosy w kolorze blond, szczupłą sylwetkę i niebieskie oczy – czytamy na stronie komendy.

oliwiaziolkowska
fot.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Policja apeluje o pomoc

Zobacz także

"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginięciu lub miejscu pobytu poszukiwanej nastolatki proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie tel. 29 743 6200 lub 112, bądź osobiście - KPP w Wyszkowie ul. Kościuszki 13" – apeluje policja.

 

RadioZET.pl/mazowiecka.policja.gov.pl