Zamknij

Obudziła się z bólem głowy. Nagła śmierć matki trójki dzieci

09.12.2022 19:44

Zarszyn na Podkarpaciu jest wstrząśnięty śmiercią 31-letniej Wioletty, która osierociła trójkę dzieci. Kobieta zmarła nagle. - Nic tego nie zapowiadało - powiedzieli bliscy. Pomoc rodzinie zapowiedziała już wójt gminy.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

31-letnia Wioletta z Zarszyna na Podkarpaciu zmarła nagle 6 grudnia. "Nic nie zapowiadało, że będzie to dzień, w którym los przyniósł najbardziej tragiczną wiadomość" - poinformowali bliscy.

Kobieta we wtorek obudziła się z bólem głowy. Zażyła środek przeciwbólowy i poszła do łazienki. Niestety już stamtąd nie wyszła.

Zarszyn. 31-latka osierociła troje dzieci

Wiolettę znalazły dzieci. Pomimo reanimacji i pomocy służb medycznych, nie udało się jej uratować. Prokuratura nie prowadzi postępowania w sprawie śmierci 31-latki. Lokalne media podają, że przyczyną zgonu był zator płucny. Młoda kobieta osierociła troje dzieci: 14-letniego Patryka, 10-letnią Malwinę i 3-letniego Jakuba.

Śmierć Wioletty wstrząsnęła Zarszynem. Wójt gminy zdecydowała o udzieleniu pomocy mężowi zmarłej kobiety i osieroconym dzieciom. - Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w przyszłym tygodniu odwiedzą rodzinę i poinformują o rodzajach zasiłków i innych formach wsparcia, jakie mogą otrzymać od Urzędu Gminy Zarszyn - poinformowała Magdalena Gajewska, wójt gminy Zarszyn. Uruchomiono też zbiórkę na pomoc dzieciom 31-letniej Wioletty.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/nowiny24.pl/esanok.pl