Zamknij

12-latka pomogła przyjąć poród. "To był pomysł lekarza" [GALERIA]

Redakcja
05.09.2017 12:00

Opinia publiczna jest podzielona opublikowanej na Facebooku fotorelacji z porodu, w którym asystowała 12-letnia siostra, przychodzącego na świat braciszka. Opinia publiczna jest w tej sprawie podzielona.

Zagłosuj

Co o tym sądzisz?

Liczba głosów:

Opublikowanie sesji zdjęciowej, na której 12-latka pomaga przyjąć poród braciszka spotkała się w sieci ze skrajnymi opiniami. Duża grupa ludzi komentowała, mówiąc, że to magiczne przeżycie dla całej rodziny. Przeciwnicy uważają, że może się to negatywnie odbić na psychice dziecka.

Poród z udziałem dziecka

Matka odpierała zarzuty, że nie ona była pomysłodawcą. – To był pomysł lekarza, który od początku był bardzo pozytywnie nastawiony do obecności córki na sali porodowej – mówiła kobieta w rozmowie z dziennikiem „The Sun”.

Zdania są podzielone

Mimo, że od porodu minęło już kilka miesięcy, Nikki Smith, która opublikowała zdjęcia w sieci, do dzisiaj otrzymuje wiadomości na ten temat. Post udostępniło na Facebooku już ponad 198 tys. osób. – Była naprawdę dzielna. Poród to naturalny proces. Pomyślałam więc, że jeśli inni zobaczą radość na twarzy mojej 12-letniej córki, sami się uśmiechną. Wierzę, że dla niej było to wyjątkowe przeżycie, pozostaną piękne wspomnienia, a więź, jaką dzięki temu nawiązała z braciszkiem, pozostanie na zawsze – mówiła matka 12-letniej Jacee Dellapena.

Fotorelacja z porodu:

RadioZET.pl/The Sun/Daily Mail/strz