Zamknij

13-latka zaszła w ciążę. Ojcem 10-latek

19.01.2020 12:16
13-latka w ciąży
fot. The Sun/ Screen

13-letnia uczennica z Kraju Krasnojarskiego w Rosji zaszła w ciążę, a ojcem jest najprawdopodobniej jej 10-letni przyjaciel. Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo. Pojawiają się bowiem spekulacje, że nastolatka współżyła w tym samym czasie także z innymi osobami.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podaje "The Sun", nastolatkowie przyjaźnili się od dłuższego czasu. Oboje uczęszczają do szkół na terytorium Kraju Krasnojarskiego w Rosji.

Zobacz także

Dziewczynka jest obecnie uczennicą siódmej klasy, jej chłopak czwartej. Szkoła deklaruje, że zapewni 13-latce wszelką możliwą pomoc. Dyrekcja zwraca jednak uwagę, że nastolatka od dłuższego sprawia rozmaite problemy, m.in. omija większość lekcji i dokucza koleżankom i kolegom.

Zobacz także

13-latka przekonuje, że chce urodzić dziecko. Jej bliscy również popierają tę decyzję. Media zwracają jednak uwagę, że nastolatka pochodzi z bardzo biednej rodziny i istnieją obawy o to, kto zajmie się dziećmi. 13-latka ma dwóch młodszych braci w wieku 5 i 3 lat, a ich matka jest śmiertelnie chora.

Zobacz także

Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo, bo istnieją podejrzenia, że to nie 10-latek faktycznie jest ojcem dziecka. Lokalne media podają, że w tym samym czasie 13-latka mogła współżyć z innymi osobami.

RadioZET.pl/ The Sun