Zamknij

14-latek skorzystał z usługi prostytutki. Do akcji wkroczył jego ojciec

Redakcja
12.04.2018 12:22
Prostytutka
fot. Police

Na Florydzie 14-latek postanowił, że odbędzie swój pierwszy raz z prostytutką. Umówił się w internecie z 28-latką i poszli razem do pokoju w jednym z luksusowych hoteli. O wszystkim dowiedział się jego ojciec i postanowił zainterweniować.

28-letnia Sarah Louise McGill potraktowała nastolatka jak każdego swojego klienta. Po wszystkim młody chłopak zapłacił jej tak, jak się umawiali — 480 dolarów i pojechał do domu. Tam, nie wiadomo dotąd, w jaki sposób, o wszystkim dowiedział się ojciec nastolatka i postanowił zgłosić sprawę na policję.

14-letni klient prostytutki

Po kilkudziesięciu minutach policjanci zapukali do drzwi kobiety. W pokoju był już kolejny klient. Sarah Louise McGill tłumaczyła, że nie zdawała sobie sprawy, że jej poprzedni klient miał 14 lat. Teraz kobieta odpowie za to przed sądem.

Brytyjka odpowie przed sądem

Dziennik „The Sun” podaje, że McGill przyleciała do Stanów Zjednoczonych ze Szkocji, gdzie pracowała jako hipnoterapeutka. W USA zajęła się prostytucją, co dawało jej znacznie większe dochody. 28-latka straciła chwilowo paszport i ma zakaz opuszczania kraju.

RadioZET.pl/Fakt24.pl/TheSun.co.uk/strz