Zamknij

14-latka próbowała zrobić selfie. Nie żyje 6 osób z tej samej rodziny

02.09.2022 12:31

Sześcioro członków tej samej rodziny zginęło, ratując 14-letnią krewną. Dziewczynka próbowała zrobić sobie zdjęcie w pobliżu wodospadu Ramdaha w Indiach.

wypadek w Indiach
fot. Shutterstock.com/Youtube.com/ANI

Tragedia w Chhattisgarh w środkowych Indiach. To tam znajduje się wodospad Ramdaha, częste miejsce odwiedzin turystów. Dzień pikniku okazał się tragiczny dla 15-osobowej rodziny, która postanowiła zatrzymać się w tym miejscu.

Indie. Sześć osób z tej samej rodziny utonęło, próbując ratować krewną

Do tragedii doszło w niedzielę. 14-latka Shraddha i 22-latka Shweta weszły do wodospadu, aby zrobić sobie selfie. Niestety, nastolatka straciła równowagę. Jej starsza siostra próbowała jej pomóc, ale także zniknęła pod wodą.

Na pomoc dziewczynom rzucili się inni członkowie rodziny. Trzymając się za ręce, 18-letni Himanshu, 24-letni Rishabh, jego 22-letnia żona Sulekha, 22-letni Abhay i 26-letni Ratnesh wskoczyli do wody, próbując uratować siostry. Niestety, jak relacjonowali świadkowie, w ciągu kilku chwil wszyscy zaczęli tonąć.

Tylko 22-latce udało się uratować. Kobieta trafiła do szpitala i jest w stanie krytycznym. Trzy ciała wydobyto w niedzielę wieczorem, a kolejne trzy wyciągnięto z wody w poniedziałek rano.

Zanim zwłoki wydano rodzinom, przeprowadzono sekcję - przekazał w rozmowie z portalem Times of India sędzia Kuldeep Sharma. Policja poinformowała, że w popularnym miejscu znajdowały się znaki ostrzegające odwiedzających, aby nie zapuszczali się do basenu z wodospadem.

Tragiczny incydent wydarzył się niecałe sześć miesięcy po tym, jak trzech młodych mężczyzn z okręgu Umaria w Madhya Pradesh również utonęło w tym samym miejscu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Times of India/Metro