Zamknij

15-latka postawiła się złodziejom samochódów, postrzelili ją w brzuch. UWAGA! DRASTYCZNE WIDEO

Redakcja
06.02.2019 21:56
15-latka postawiła się złodziejom samochódów, postrzelili ją w brzuch. UWAGA! DRASTYCZNE WIDEO
fot. PopTika/shutterstock

Wideo ukazujące napaść opublikowała CCTV, sprawę nagłośnił równie Daily Mirror. Do szokujących wydarzeń doszło w Meksyku. Bohaterska 15-latka próbowała zapobiec kradzieży samochodu jej rodziny, kiedy jeden z bandytów nagle otworzył w jej stronę ogień.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

15-latka oraz inni członkowie jej rodziny siedzieli w aucie, co widać na początku materiału wideo. Nagle, pojazd został otoczony przez czterech członków gangu kradnącego samochody. Na filmie słychać okrzyki po hiszpańsku, kierowane do rodziny. Uzbrojeni złodzieje kazali im wysiąść.

Zobacz także

15-latka po opuszczeniu samochodu zwróciła się w stronę bandytów, próbując uniemożliwić im wejście do pojazdu a tym samym – kradzież. Jeden z przestępców zagroził jej bronią. Nastolatka odbiegła na chwilę. Chwilę później ponownie zaczęła szarpać się z jednym z nich, próbując zapobiec kradzieży.

Zobacz także

Wtedy przestępca strzelił do nastolatki i za drugim razem trafił ją w okolice brzucha. Na filmie widać, jak stoi na chodniku obficie krwawiąc, podtrzymywana prawdopodobnie przez swoich rodziców.

Zobacz także

Widać również, jak złodzieje odjeżdżają skradzionym autem.

"Oczywiście nie odkładamy sprawy na bok"

Według doniesień lokalnych mediów, dziewczyna została przetransportowana do pobliskiego szpitala a jej stan został określony jako stabilny.

Niebezpieczne sceny miały miejsce w rejonie Jardins de Cerro Gordo, w mieście Ecatepec, w centralnej części Meksyku.

- Brak poczucia bezpieczeństwa jest czymś, z czym walczymy dzień po dniu i jesteśmy tym głęboko zmartwieni. Oczywiście nie odkładamy sprawy na bok. Jesteśmy gotowi walczyć z przestępczością – powiedział po zdarzeniu burmistrz Ecatepec.

Jak podaje Daily Mirror, w sprawie zostało wszczęte śledztwo lecz nie ma na razie informacji o jakichkolwiek aresztowanych.