Zamknij

Trzech nastolatków zamordowało 17-latka. Chcieli ukraść mu rower

Redakcja
31.01.2019 00:06

Siedemnastolatek został bestialsko zamordowany przez trzech nastolatków w dzielnicy Islington, w północnym Londynie. Do dramatu doszło we wtorek wieczorem.

Trzech nastolatków zamordowało 17-latka. Chcieli ukraść mu rower
fot. BestStockFoto/shutterstock

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Według relacji świadka zdarzenia – na którą powołuje się Daily Mirror – 17-latek nie chciał oddać swojego roweru napastnikom. Kiedy im odmówił, został ugodzony nożem w klatkę piersiową. 

Zobacz także

Jak również podaje Daily Mirror, zanim przewrócił się tracąc przytomność, próbował jeszcze wzywać pomocy.

Wszyscy sprawcy zostali aresztowani

Do tragedii doszło we wtorek wieczorem, około godziny 19.00, na Caledonian Road w dzielnicy Islington. Mniej więcej o tej porze policja z Islington otrzymała zgłoszenie o napaści na chłopaka. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawili się funkcjonariusze oraz medycy, którzy stwierdzili zgon ofiary na miejscu.

Dwóch napastników – jeden  w wieku 17, drugi w wieku 16 lat – zostali aresztowani na miejscu zdarzenia. Trzeciego z nich, 18-latka policja namierzyła pod jednym z  adresów w Islington i także aresztowała. Wszyscy trafili na komendę policji w północnym Londynie, podejrzani o morderstwo.

Zobacz także

Scotland Yard wydał w tej sprawie oświadczenie.

Zobacz także

"Chociaż wciąż czekamy na oficjalne dokumenty identyfikacyjne, funkcjonariusze są pewni, że znają tożsamość ofiary. Krewni chłopca zostali poinformowani” – zakomunikowano. Dodano także, że w najbliższym czasie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Zaznaczono, że policja prowadzi szeroko zakrojone dochodzenie w sprawie tego brutalnego zabójstwa.

RadioZET/Daily Mirror/ BBC.com/JZ