Zamknij

Zostawiła 9-miesięcznego synka samego w domu i poszła imprezować. Dziecko skonało z głodu

Redakcja
20.09.2017 22:55
Dziecko
fot. Pixabay

17-letnia Rosjanka zostawiła swojego niespełna rocznego synka w mieszkaniu i przez tydzień imprezowała. Dziecko zmarło z głodu, a jego matce grozi teraz długoletnie więzienie.

Ta wstrząsająca historia wydarzyła się w Rostowie nad Donem. 17-letnia Viktoria mieszkała tam ze swoim mężem. Gdy ten otrzymał wezwanie do wojska, kobieta została sama z dzieckiem. Pewnego dnia postanowiła wyjść na imprezę i zostawiła 9-miesięcznego synka samego w domu.

Nie wracała przez tydzień, ostro przez ten czas imprezując. W międzyczasie aktywne udzielała się w mediach społecznościowych. W tym czasie dziecko konało z głodu w męczarniach.

Jego losem zainteresowali się w końcu sąsiedzi, zaniepokojeni długą nieobecnością kobiety. Wezwali oni policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce i weszli do mieszkania, ich oczom ukazał się makabryczny widok zmarłego z głodu niemowlęcia.

17-latka miała powiedzieć śledczym, że nie chciała tego dziecka. Teraz za wystawienie chłopczyka na pewną śmierć grozi jej 10 lat więzienia.

RadioZET.pl/Onet.pl/MP