Zamknij

17-miesięczne dziecko poszło się bawić do ogródka i zniknęło. Znaleziono je w basenie

Redakcja
20.06.2018 15:22
Dziecko w basenie
fot. Pixabay

Matka 17-miesięcznego chłopca przeżyła koszmar, kiedy ten zniknął podczas zabawy w ogródku. Później dziecko znaleziono pod wodą w basenie.

Do tragedii doszło kiedy mały Elijah poszedł bawic się w ogródku ze swoją 2-letnią kuzynką. Pilnująca ich Tanah Zuniga na chwilę zostawiła dzieci i wyszła z domu. W tym czasie dziecko wpadło do basenu i zniknęło pod wodą. Dziewczynka powiadomiła mamę. W tym czasie dziecko spędziło pod wodą kilka minut. Na szczęście kobieta w porę dotarła na miejsce i wyciągnęła chłopca spod wody. Był już wtedy siny z braku powietrza.

Zobacz także

Jak mówiła później w rozmowie z "Daily Mail", robiła sztuczne oddychanie i modliła się. Dziecko na szczęście udało się uratować.

Jakiś czas temu informowaliśmy o przerażającym nagraniu, które pokazuje jak trudno jest dostrzec topiące się dziecko w basenie pełnym ludzi. Na nagraniu widzimy jak ratowniczka wyciąga z wody chłopca. Na umieszczonym w sieci nagraniu widzimy bawiące się w basenie dzieci. Wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku, dopóki nie słyszymy dźwięku gwizdka ratowniczki. Kobieta natychmiast wskakuje do wody.

Zobacz też:

RadioZET.pl/Daily Mail/maal