Zamknij

19-latka brutalnie pobita w klubie. Opublikowała swoje drastyczne zdjęcie [+18]

Redakcja
31.01.2018 23:37
19-latka brutalnie pobita w klubie. Opublikowała swoje drastyczne zdjęcie [+18]
fot. Facebook

19-letnia Szwedka opublikowała swoje zdjęcie zrobione tuż po tym, jak została zaatakowana w jednym z klubów w Malmo. Młoda kobieta dostała cios butelką prosto w głowę.

W sobotni wieczór 27 stycznia Sophie Johansson wybrała się z przyjaciółmi do klubu w szwedzkim Malmo. W pewnym momencie, będąc na parkiecie, poczuła, jak ktoś zaczyna ją obmacywać. — Poczułam jego ręce pomiędzy moimi nogami — mówiła nastolatka w rozmowie z reporterem dziennika „Aftonbladet”.

Napastowana na parkiecie

Kobieta instynktownie uderzyła napastnika w twarz i skierowała się do wyjścia. Po chwili napastnik z całej siły uderzył ją butelką w głowę. — Myślałam, że to napój z butelki cieknie mi po twarzy. Przyjaciółka powiedziała mi jednak, że to krew. Byłam w szoku — relacjonuje Johnasson w rozmowie z dziennikiem.

Zalana krwią Szwedka trafiła na oddział w szpitalu, gdzie lekarze założyli jej szwy. Następnie została przesłuchana na komisariacie. Niestety — jak podaje Fakt24 — z powodu braku dowodów, które pomogłyby zidentyfikować sprawcę, dochodzenie zawieszono. Szwedzkie portale podają jedynie, że „miał czarne włosy”.

Cios butelką w głowę

Policjanci tłumaczą się, że nie są w stanie namierzyć sprawcy ataku. — Mamy nadzieję, że ktoś widział zdarzenie. Jeśli się do nas zgłosi, otworzymy je ponownie — komentował rzecznik policji w Malmo Nils Norling.

Bezradność policji

Zdjęcie zakrwawionej 19-latki wywołało dyskusję w szwedzkich mediach na temat przemocy wobec kobiet. Sophie Johansson sama opublikowała swój wizerunek i opowiedziała o wszystkim dziennikarzom. Sprawca do tej pory cieszy się wolnością.

Zagłosuj

Czujesz się w Polsce bezpiecznie?

Liczba głosów:

Fotografia, którą podzieliła się Sophie Johansson [+18]:

Sophie Johansson
fot. Facebook

RadioZET.pl/Fakt24/DailyMail/strz