Zamknij

21-letnia modelka przyłapana na przemycie narkotyków [WIDEO]

Redakcja
26.04.2018 17:16
Czeska modelka
fot. Youtube

Czeska modelka Teresa H. aresztowana w Pakistanie. Przyłapali ją na tym, jak przemycała 9 kilogramów heroiny. Śledztwo wykazało jeszcze, że dorabiała sobie jako luksusowa prostytutka. Zgodnie z pakistańskim prawem grozi jej do 50 lat więzienia.

21-latka wpadła na lotnisku w Lahore. Moment zatrzymania i przeszukania jej bagażu został nagrany i trafił do sieci. Młoda kobieta siedziała załamana, zanim celnicy znaleźli paczki z narkotykami. Wiedziała, że czekają ją poważne konsekwencje.

Czeszka przemycała narkotyki

Czeszka na lotnisku łamanym angielskim mówiła, że nie miała pojęcia, co jest w walizce. Śledztwo wykazało, że młoda kobieta wiele razy latała do Pakistanu. Prokurator twierdzi, że modelka wiele razy przemycała w ten sposób narkotyki.

Była też prostytutką

Mimo że grozi jej nawet 50 lat więzienia w Pakistanie, Teresa H. nie traci humoru i na rozprawie elegancko ubrana kokietowała dziennikarzy. — W Pakistanie ma już status medialnej gwiazdy — pisze portal Fakt24.pl. Śledztwo wykazało również, że poza przemytem narkotyków, zarabiała jako luksusowa prostytutka.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Grozi jej 50 lat więzienia

Początkowo zarzekała się, że o niczym nie wiedziała, jednak gdy prokurator zakończył śledztwo i dał do zrozumienia, że grozi jej pół wieku za kratami, kobieta zaczęła współpracować. Czeski „Expres” podaje, że możliwe, że nie usłyszy żadnego wyroku, ponieważ podobno postanowiła wydać swoich zleceniodawców.

Zdjęcia Czeszki z mediów społecznościowych:

Zdjęcia z zatrzymania na lotnisku:

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz