Zamknij

22-letnia Nauczycielka oskarżona o gwałt i pedofilię. "Uwiodła swojego ucznia"

Redakcja
18.11.2017 21:36
22-letnia Nauczycielka oskarżona o gwałt i pedofilię. "Uwiodła swojego ucznia"
fot. Oklahoma Police

Skandal obyczajowy w stanie Oklahoma (USA). 22-letnia nauczycielka wysyłała do ucznia swoje nagie zdjęcia. Hunter Day została ponadto oskarżona o gwałt i posiadanie pornografii z udziałem nieletnich. Grozi jej wieloletnie więzienie.

Zagłosuj

Uważasz, że nauczycielka powinna pójść do więzienia?

Liczba głosów:

Rodzice jednego z uczniów liceum w Yoikon High School zaalarmowali policję, gdy przez przypadek zobaczyli w telefonie swojego syna niecenzuralne SMS-y od nauczycielki. 22-latka została aresztowana i postawiono jej dwa poważne zarzuty, za które grozi wieloletnia odsiadka.

Skandal obyczajowy

Gdy mundurowi weszli do mieszkania atrakcyjnej nauczycielki, w pokoju przy zapalonych świecach siedział zaskoczony licealista. Gdy śledczy przeszukali telefon kobiety, znaleźli tam jego nagie zdjęcia.

Poważne zarzuty

Hunter Day została zatrudniona w szkole, w której jej mąż jest trenerem drużyny futbolu amerykańskiego. Kobieta znalazła pracę w liceum, mimo tego, że nie miała wcześniej żadnego doświadczenia w szkole.

W telefonie ucznia śledczy znaleźli całą serię nagich zdjęć nauczycielki – Jest to klasyczny przypadek naruszenia zaufania publicznego. Nauczyciele powinni chronić i wychowywać nasze dzieci, a nie angażować się w nieodpowiednie kontakty seksualne z nimi – komentował sprawę szeryf Chris West.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/strz