Zamknij

24-latka upiekła żywcem dzieci w piekarniku. Zrobiła to na złość ich ojcu

Redakcja
25.10.2017 13:45
24-latka upiekła żywcem dzieci w piekarniku. Zrobiła to na złość ich ojcu
fot. Youtube

Potworna zbrodnia w Atlancie (USA). 24-latka upiekła dwójkę swoich dzieci w piekarniku, po czym zrobiła zdjęcia ciał i wysłała je ich ojcu. Policjanci zatrzymali kobietę wkrótce po tym, co zrobiła. Amerykańskie media donoszą, że cierpiała na zaburzenia psychiczne.

Zagłosuj

Czy w szczególnych przypadkach powinna obowiązywać kara śmierci?

Liczba głosów:

Cały kraj jest wstrząśnięty tym, co stało się w stanie Atlanta w USA. Według tego, co mówią śledczy, Lamora Williams na złość ojcu dzieci wsadziła do rozgrzanego piekarnika dwóch swoich synów, 2-letniego Ke'Younte Penna i rocznego Ja'Kartera Williamsa i trzymała za drzwi, aby nie mogli się wydostać na zewnątrz. Po wszystkim 24-latka zrobiła serię zdjęć i wysłała je do swojego byłego partnera.

Makabryczna zbrodnia

Zaraz po tym, jak Jameel Penn otrzymał drastyczne fotografię, zaalarmował policjantów, którzy w krótkim czasie zatrzymali 24-latkę. Początkowo twierdziła ona, że za wszystkim stoi opiekunka dzieci, jednak jej zeznania nie układały się w całość i kobieta została aresztowana.

Lamora Williams w areszcie

Para Afroamerykanów miała czworo dzieci. Poza zmarłymi 1 i 2-latkiem, jest jeszcze 6-letnia córka, która trafiła pod opiekę rodziny, oraz 3-letni syn. Całe społeczeństwo jest wstrząśnięte tym, co się stało.

Galeria dzieci i ich rodziców udostępniona przez stacje telewizyjne w USA:

RadioZET.pl/DailyMail/NYPost/strz