Zamknij

24-letnia Polka zaginęła w Szwecji. Ślad urywa się przy wejściu do metra

Redakcja
07.02.2018 16:37
24-letnia Polka zaginęła w Szwecji. Ślad urywa się przy wejściu do metra
fot. Twitter

Tajemnicze zaginięcie 24-letniej Polki w Sztokholmie. Adrianna Klikowicz wyszła ze stacji metra Kristineberg i ślad po niej zaginął.

Zagłosuj

Uważasz, że Szwecja bez bezpieczniejszym krajem od Polski?

Liczba głosów:

Szwedzka policja podejrzewa, że Polka mogła paść ofiarą przestępstwa. Ostatni raz widziana była 25 stycznia o godz. 17:38. Klikowicz ostatni raz widziana była w momencie, gdy wychodziła ze stacji metra Kristineberg w stolicy Szwecji. Nie ma informacji o tym, co się z nią dalej działo.

Zaginięcie owiane tajemnicą

Jak podają szwedzkie media, policjanci podejrzewają, że mogło dojść do przestępstwa. Szczegóły śledztwa nie są jednak znane. — Nie możemy wykluczyć, że doszło do przestępstwa, ale nie możemy też z całą pewnością powiedzieć, że tak się stało. Coś mogło jej się przydarzyć. Bierzemy pod uwagę wszystkie scenariusze — mówi Zilla Hirsch z prokuratury w Västerorts.

Rodzina prosi o pomoc

24-latka mieszkała w Szwecji od ukończenia szkoły średniej. Wynajmowała mieszkanie w Sztokholmie, gdzie pracowała w jednej z restauracji. Bliscy poszukiwanej proszą o pomoc wszystkich, którzy cokolwiek wiedzą. — Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Zawsze mogłem jej ufać. Kiedy miałem zły dzień, zawsze mogłem z nią porozmawiać i uzyskać wsparcie. Chociaż mieszkamy w różnych krajach, często mamy ze sobą kontakt. Dzwonimy do siebie kilka razy w tygodniu. Zwykle rozmawiamy o wszystkim. To takie straszne i dziwne, że zniknęła — mówi brat Adrianny w rozmowie z dziennikiem Aftonbladet.se.

RadioZET.pl/Aftonbladet.se/Fakt24/strz