Zamknij

25-letnia nauczycielka uprawiała seks z nieletnimi uczniami. Było ich czterech

Redakcja
22.09.2017 11:59
25-letnia nauczycielka uprawiała seks z nieletnimi uczniami. Było ich czterech
fot. Police Arkansas

Skandal obyczajowy w stanie Arkansas (USA). 25-letnia nauczycielka została oskarżona o uprawianie seksu z czterema nieletnimi uczniami liceum, w którym uczyła. Jak twierdzą uczniowie, to kobieta była inicjatorką intymnych spotkań po lekcjach.

Zagłosuj

Czy według ciebie nauczycielka powinna trafić za kraty?

Liczba głosów:

Śledczy zdradzili kilka szczegółów toczącego się śledztwa przeciwko Jessie Lorene Goline. Jak wynika z ich ustaleń, 25-latka przespała się łącznie z czterema uczniami, z czego z dwoma podczas tej samej nocy.

Licealiści opowiedzieli o wszystkim śledczym

Pod naciskiem mundurowych, młodzi mężczyźni zaczęli opowiadać o szczegółach kontaktów ze swoją nauczycielką. – Poprosiła mnie, żebym pojechał z nią do swojego mieszkania. Tam doszło do stosunku – mówił jeden z uczniów.

Drugi z licealistów relacjonował śledczym, że nauczycielka zawiozła go do mieszkania w Jonesboro, gdzie dwukrotnie doszło do zbliżenia. Inny z uczniów zdradził treść SMS-ów, które wysłała mu 25-latka. – Napisała do mnie, że chciałaby się ze mną przespać – mówił nieletni Amerykanin cytowany przez Fox News.

25-latka aresztowana

Finalnie nauczycielkę aresztowano w Craighead, lecz po wpłaceniu kaucji w wysokości 5 tys. dolarów, została wypuszczona. Teraz o jej przyszłości zdecyduje sąd.

Czy dziecko jest własnością rodziców? Weź udział w dyskusji w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/Fox News/strz