Zamknij

29-letnia matka trójki dzieci zmarła na COVID-19. Była antyszczepionkowcem

30.12.2021 20:35

Matka trójki dzieci, która pisała w mediach społecznościowych, że "nie boi się COVID-19", zmarła z powodu zakażenia koronawirusem. Kobieta była przeciwna szczepieniom. 

Bridget Jackson
fot. Facebook.com/Bridget Jackson

Bridget Jackson z Port Huron w stanie Michigan w USA zachorowała na COVID-19 pod koniec listopada. "Proszę wszystkich, abyście modlili się o moją siostrę. Jej płuca to twarda skała. Jest podłączona do respiratora" – powiedziała siostra kobiety. 

29-letnia matka trójki dzieci zmarła na COVID-19. Była antyszczepionkowcem

29-latka zmarła w szpitalu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W pierwszych dniach hospitalizacji pisała na swoim Facebooku, że "Covid jest do bani". Dopytywała również o "ćwiczenia wzmacniające płuca". Jak podaje "Daily Mail", w październiku na COVID-19 zmarł również dziadek kobiety. 

Bridget bagatelizowała zagrożenie związane z epidemią koronawirusa. W mediach społecznościowych krytykowała covidowe obostrzenia, sprzeciwiała się obowiązkowi noszenia maseczek i szczepieniom. "To, że nie nosimy maski, nie oznacza, że nie szanujemy was. Twój strach jest twoim problemem" – twierdziła.

Kobieta osierociła trójkę dzieci. "Największą miłością Bridget była jej rodzina, z którą uwielbiała podróżować. Jej świat kręcił się wokół dzieci" – napisano w nekrologu. 

RadioZET.pl/Daily Mail