Zamknij

36-latka wybudziła się ze śpiączki. Nie wiedziała, że jej dzieci nie żyją

Redakcja
30.04.2018 18:32
Matka z dziećmi
fot. Facebook

36-latka z Anglii w stanie krytycznym trafiła do szpitala po tym, jak trzej młodzi bandyci podpalili jej dom w Walkden. Gdy wybudziła się ze śpiączki, dowiedziała się, że czworo jej dzieci zginęło w pożarze.

Policjanci szybko złapali podpalaczy z Walkden - 20-letnich Courtney Brierley i Zaca Bollanda oraz 23-letniego Davida Worralla. Odpowiedzą za zabójstwo czterech osób.

Bestialskie podpalenie w Walkden

W pożarze, który wstrząsnął całą Wielką Brytanią, zginęła czwórka niewinnych dzieci: 14-letnia Demi, 8-letni Brandon, 7-letnia Lacie i 3-letnia Lia. Ich matka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze, chcąc ratować jej życie, zdecydowali się wprowadzić ją w stan śpiączki.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Michelle Pearson przeżyła - jej dzieci nie

Gdy Michelle Pearson wybudzono ze śpiączki, 36-latka dowiedziała się o tragicznej śmierci czwórki dzieci. – Nie była w stanie tego zrozumieć ani przetrawić tej informacji – powiedział inspektor Lewis Hughes. Kobieta wpadła w rozpacz, jakiej nie widzieli nawet najstarsi lekarze w szpitalu.

Czwórka dzieci spłonęła żywcem

Proces podpalaczy ruszył w poniedziałek 30 kwietnia br. Z racji złego stanu psychicznego, Michelle Pearson nie mogła w nim uczestniczyć. Oskarżeni nie przyznają się do winy, a brytyjska opinia publiczna domaga się najwyższego z możliwych wyroków.

Materiał o sprawie w brytyjskiej telewizji:

RadioZET.pl/thesun.co.uk/dailymail.co.uk/fakt24.pl/strz