Zamknij

Afera w niemieckiej policji. Pijaństwo, rozróby i seks przy kolegach z pracy

Redakcja
27.06.2017 20:16
Afera w niemieckiej policji. Pijaństwo, rozróby i seks przy kolegach z pracy
fot. Youtube

Gorąca afera u naszych zachodnich sąsiadów. Władze Hamburga odesłały do domu ponad 200 policjantów, którzy mieli pilnować porządku podczas szczytu G20, gdyż ci urządzili sobie imprezę. Było mnóstwo alkoholu, głośna muzyka, bijatyki a nawet seks pod gołym niebem.

Trzy kompanie policji z Berlina zostały odesłane do domu, po tym, jak zorganizowali sobie zabawę, która wymknęła się spod kontroli. – Policjanci otrzymali rozkaz powrotu w poniedziałek wieczorem do Berlina. Ich postępowanie jest nie do przyjęcia – komentował Thomas Neuendorf, rzecznik policji w Hamburgu w rozmowie z dziennikiem „Bild”.

Zabawa na całego

Jak podaje największy niemiecki dziennik, zabawa funkcjonariuszy trwała aż do godz. 6:30 następnego dnia. Strażnicy pilnujący obiektu, gdzie bawili się policjanci, opisywali, że była nawet para, która uprawiała seks przy swoich kolegach z pracy. Kobieta miała na sobie tylko szlafrok i tańczyła wywijając dookoła siebie służbową bronią. Ponadto kompletnie pijani berlińscy policjanci zachowywali się agresywnie i oddawali mocz na ściany budynku, a na koniec pobili się między sobą.

Próbowali się tłumaczyć

Trwa śledztwo, które ma ustalić, czy funkcjonariusze robili to w czasie wolnym od służby. Co ciekawe, stróże prawa tłumaczyli się, że dowództwo nie przedstawiło im żadnych propozycji kulturalnego spędzenia czasu. – W miejscu zakwaterowania nie było nawet telewizorów – mówił jeden z nich.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/Bild.de/strz

C