Zamknij

Protestujący krzyczeli „konstytucja”. Nagranie z reakcją Agaty Dudy podbija sieć [WIDEO]

Redakcja
26.09.2018 13:45
Protestujący krzyczeli „konstytucja”. Nagranie z reakcją Agaty Dudy podbija sieć [WIDEO]
fot. Twitter screen

Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przebywa w Stanach Zjednoczonych. Polskiej parze prezydenckiej w Nowym Jorku towarzyszy niewielka grupa protestujących. Pierwsza Dama w dość zaskakujący sposób zareagowała na ich okrzyki.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w niedzielę wieczorem lokalnego czasu przylecieli do Nowego Jorku. Podczas trzydniowej wizyty w USA prezydent uczestniczy w debacie generalnej 73. sesji Zgromadzenia ONZ oraz w posiedzeniu RB ONZ.

W trakcie wizyty pary prezydenckiej w Nowym Jorku można było usłyszeć okrzyki „Konstytucja”. Wzmożoną reakcję internautów wywołał sposób, w jaki zareagowała na protestujących Agata Kornhauser-Duda. Nagranie stało się hitem internetu. 

Agata Duda w USA 

18 września br. w drodze Andrzeja Dudy i jego małżonki na spotkanie z Donaldem Trumpem w Białym Domu zdarzyła się nieoczekiwana sytuacja, którą uchwyciły kamery. Agata Duda, wsiadając do auta, zgubiła but.

Pierwsza dama szybko uporała się z problemem, choć zdarzenie nie uszło uwadze internautów. Niektórzy porównali Dudę do Kopciuszka.

Zobacz także

RadioZET.pl/DG