Zamknij

Algierczyk wepchnął studenta pod pociąg w Sztokholmie [WIDEO]

Redakcja
27.06.2017 19:25
Algierczyk wepchnął studenta pod pociąg w Sztokholmie [WIDEO]
fot. Youtube

34-letni Algierczyk został aresztowany po tym jak na peronie metra w Sztokholmie wepchnął studenta wprost pod nadjeżdżający pociąg. Mężczyzna cudem przeżył i z rozległymi obrażeniami trafił do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w maju br.

Na nagraniu widać, jak łysy mężczyzna najpierw przeskakuje przez bramki na stacji metra w Sztokholmie bez biletu. Następnie schodzi na dolny peron i zupełnie bez powodu popycha przypadkowego człowieka wprost pod koła pociągu. Po chwili żona zepchniętego 23-latka zaczyna krzyczeć a pociąg staje.

Dramat na peronie

Pasażerowie na peronie stanęli jak wryci. – Nigdy nie zapomnimy tej sceny. To było przerażające. Nie wiedzieliśmy, co mamy robić, byliśmy oszołomieni – relacjonował jeden ze świadków portalowi „FriaTider”.

Sprawca był znany policji

Akt wyjątkowo podłej agresji został opublikowany w sieci. Szwedzka policja zdecydowała się opublikować wizerunek sprawcy, w celu pomocy w poszukiwaniu przestępcy. Był nim 34-letni Algierczyk, który od 2008 r. posiada także paszport szwedzki. Jak podały szwedzkie portale, był w przeszłości zatrzymany za handel narkotykami.

Całość zarejestrowały kamery monitoringu:

RadioZET.pl/