Zamknij

Amerykańska prostytutka o swojej pracy: to najlepsze, co w życiu zrobiłam

Redakcja
30.05.2018 21:18
Alice Little
fot. Facebook

Amerykańska prostytutka twierdzi, że praca, którą zdecydowała się wykonywać, to najlepsze, co w życiu zrobiła. Alice Little uznawana jest za najlepiej zarabiającą prostytutkę w Stanach Zjednoczonych.

Alice Little nie ma problemu z tym, aby opowiadać o swojej pracy. – Jestem psychologiem, doradcą i sekspertem w jednym – mówiła w jednym z wywiadów, podkreślając kilka razy, że to najlepsza decyzja w życiu.

Prostytucja w USA

Na co dzień Little pracuje w agencji towarzyskiej Moonlite BunnyRanch w amerykańskim stanie Nevada i według wyliczeń na prezerwatywy, lubrykanty i kosmetyki wydaje równowartość 8 tys. złotych rocznie.

Alice Little najlepiej zarabiającą prostytutką w kraju

Prostytutka jako jedna z niewielu, bez skrępowania mówi publicznie o swoim zawodzie – Wyobraź sobie, że stoisz w szeregu z kilkudziesięcioma, niesamowicie pięknymi kobietami. Wszystkie rywalizują o to, by „zostać wybraną” przez tego samego mężczyznę. Stresujące nieprawdaż? Teraz wyobraźcie sobie, że czujecie się tak przez 12 lub 14 godzin dziennie, pięć dni w tygodniu. Tak w skrócie wygląda moja praca – tłumaczy Alice Little.

Zdjęcia Alice Little z mediów społecznościowych:

RadioZET.pl/Fakt24.pl/Mirror/strz