Zamknij

Przyszli eksmitować lokatora, bo nie płacił rachunków. Mężczyzna nie żył od 3 lat

11.02.2022 17:05
Amsterdam
fot. AP /Associated Press/ East News (zdjęcie ilustracyjne)

Pracownicy spółdzielni mieszkaniowej, którzy przybyli do mieszkania w południowo-wschodnim Amsterdamie, aby eksmitować niepłacącego rachunków lokatora, odkryli jego ciało. Okazało się, że mężczyzna nie żył od trzech lat, informuje portal NH Nieuws.

W mieszkaniu w Amsterdamie znaleziono ciało mężczyzny, który nie żył od trzech lat. Pracownicy spółdzielni mieszkaniowej dokonali makabrycznego odkrycia, gdy przyszli eksmitować niepłacącego rachunków lokatora.

Stołeczna policja wszczęła w tej sprawie postępowanie, jednak z informacji portalu wynika, że funkcjonariusze nie znaleźli na razie żadnych śladów, które mogłyby wskazywać na popełnienie przestępstwa.

Amsterdam. W mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny, który nie żył od trzech lat

Sąsiedzi zmarłego powiedzieli NH Nieuws, że nie widzieli mężczyzny od trzech lat. Twierdzą również, że bezskutecznie informowali o tym kilkakrotnie policję i spółdzielnię mieszkaniową. - Policja kilka razy zaglądała do środka, ale po prostu nic nie widziała - przekonuje sąsiad zmarłego mężczyzny.

- Jedyni w całym domu mieliśmy z nim kontakt, bo nie mówił po holendersku. Rozmawialiśmy z nim po angielsku. Zawsze przychodził z listami, które otrzymywał od wszelkiego rodzaju fundacji i firm i tłumaczyliśmy mu je na angielski - dodaje.

RadioZET.pl/ Z Amsterdamu Andrzej Pawluszek (PAP)/ RTL Nieuws/ nu.nl

C