Zamknij

Tajemnicza śmierć w hotelowym pokoju. 23-latka znaleziona martwa

02.09.2020 18:29
Amy Connor
fot. Daily Mail/ Archiwum rodzinne

23-letnia turystka z Wielkiej Brytanii została znaleziona martwa w hotelowym pokoju na Ibizie. Kulisy śmierci młodej kobiety pozostają nieznane. Hiszpańska policja nie podaje żadnych informacji.

Amy Connor wyjechała razem ze swoją kuzynką do słynnego hotelu Ibiza Rocks Hotel w San Antonio na Ibizie. Wakacyjny wyjazd zakończył się jednak tragicznie.

Toni Connor powiedziała w rozmowie z mediami, że w dniu tragedii, wraz z Amy kąpały się w basenie, a następnie wróciły do hotelowego pokoju. Amy stwierdziła, że chce wziąć prysznic, a następnie położyć się do łóżka.

Tajemnicza śmierć 23-latki na Ibizie. Młoda kobieta zmarła we śnie

- Wyszłam na balkon zjeść trochę chipsów, a kiedy wróciłam do pokoju, ona wciąż leżała w łóżku. To było surrealistyczne, nie miało żadnego sensu – wspomina Toni.

Zobacz także

Po wezwaniu pogotowia okazało się, że 23-letnia Amy nie żyje. Kulisy jej śmierci pozostają jednak nieznane. Hiszpańska policja nie ujawnia żadnych szczegółów. Jakichkolwiek informacji nie udzieliła także rodzina zmarłej kobiety.

Toni i Amy Connor
fot. Archiwum rodzinne

Toni pochwaliła personel hotelu w ośrodku Ibiza Rocks za pomoc jej pogrążonej w żałobie rodzinie, mówiąc, że była "oszołomiona ich hojnością w tej dramatycznej chwili".

Zobacz także

23-latka osierociła trzyletnią córkę. Dziecko trafiło pod opiekę kuzynki.

Turystka z Wielkiej Brytanii zmarła w hotelowym pokoju. Szczegóły jej śmierci pozostają nieznane

Rodzina Amy zaplanowała wyjątkowy pogrzeb. Zamówiono różową trumnę z brylantami i wygrawerowanym napisem "księżniczka". - Przedstawiciele zakładu pogrzebowego powiedzieli, że nigdy wcześniej nie mieli takiego zamówienia. Zgadza się, Amy była jedyna w swoim rodzaju – przekonuje jej kuzynka.

amy connor
fot. Archiwum rodzinne

- Amy była osobą, która przyjaźniła się ze wszystkimi, nigdy nie miało znaczenia, z której strony miasta pochodzili, po prostu przyjaźniła się ze wszystkimi i to wszyscy w niej kochali - wspomina Toni.

Zobacz także

RadioZET.pl/ The Sun/ Daily Mail