Niezwykłe zdjęcie Andrzeja Dudy. Prezydencki fotograf zachwycony [FOTO]

Dominik Gołdyn
24.01.2018 23:48
Niezwykłe zdjęcie Andrzeja Dudy. Prezydencki fotograf zachwycony [FOTO]
fot. PAP

W szwajcarskim Davos odbywa się Światowe Forum Ekonomiczne. Polskę reprezentuje prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki. Jakub Szymczuk, osobisty fotograf prezydenta, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które pokazuje głowę państwa w mniej oficjalny sposób.

Zagłosuj

Jak oceniasz prezydenturę Andrzeja Dudy?

Liczba głosów:

"Dzisiaj był intensywny i udany dzień :) Na zakończenie piękny zachód słońca w Davos. Dla mnie podwójnie udany bo zakończony dobrym zdjęciem." - napisał fotograf. 

Prezydent Andrzej Duda we wtorek po południu przyleciał do Szwajcarii. W środę wziął udział w spotkaniu poświęconym problemom infrastruktury i rozwoju miast (Governors Policy Meeting for Infrastructure and Urban Development). Duda uczestniczył też w nieformalnym spotkaniu liderów światowej gospodarki (Informal Gathering of World Economic Leaders, IGWEL) dotyczącym Bliskiego Wschodu.

Do szwajcarskiego kurortu pod koniec stycznia co roku zjeżdżają światowi przywódcy polityczni, prezesi największych firm i organizacji pozarządowych oraz intelektualiści. Davos to nie tylko konferencja naukowa, ale także okazja do nieformalnych rozmów światowych liderów politycznych i biznesowych. Forum obejmuje kolacje i panele dyskusyjne dotyczące globalnych trendów społecznych i gospodarczych.

RadioZET.pl/PAP, Facebook/DG