Zamknij

Niezwykłe zdjęcie Andrzeja Dudy. Prezydencki fotograf zachwycony [FOTO]

Redakcja
24.01.2018 23:48
Niezwykłe zdjęcie Andrzeja Dudy. Prezydencki fotograf zachwycony [FOTO]
fot. PAP

W szwajcarskim Davos odbywa się Światowe Forum Ekonomiczne. Polskę reprezentuje prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki. Jakub Szymczuk, osobisty fotograf prezydenta, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które pokazuje głowę państwa w mniej oficjalny sposób.

Zagłosuj

Jak oceniasz prezydenturę Andrzeja Dudy?

Liczba głosów:

"Dzisiaj był intensywny i udany dzień :) Na zakończenie piękny zachód słońca w Davos. Dla mnie podwójnie udany bo zakończony dobrym zdjęciem." - napisał fotograf. 

Prezydent Andrzej Duda we wtorek po południu przyleciał do Szwajcarii. W środę wziął udział w spotkaniu poświęconym problemom infrastruktury i rozwoju miast (Governors Policy Meeting for Infrastructure and Urban Development). Duda uczestniczył też w nieformalnym spotkaniu liderów światowej gospodarki (Informal Gathering of World Economic Leaders, IGWEL) dotyczącym Bliskiego Wschodu.

Zobacz także

Do szwajcarskiego kurortu pod koniec stycznia co roku zjeżdżają światowi przywódcy polityczni, prezesi największych firm i organizacji pozarządowych oraz intelektualiści. Davos to nie tylko konferencja naukowa, ale także okazja do nieformalnych rozmów światowych liderów politycznych i biznesowych. Forum obejmuje kolacje i panele dyskusyjne dotyczące globalnych trendów społecznych i gospodarczych.

RadioZET.pl/PAP, Facebook/DG