Zamknij

Nie żyje roczna dziewczynka i 3-letni chłopiec. Dzieci zginęły od ciosów nożem

27.04.2020 14:47
Policja
fot. Shutterstock

Do tej niewyobrażalnej tragedii doszło w Londynie w Anglii. Na skutek ataku nożownika zginęło dwoje dzieci — jedno z nich miało rok, drugie natomiast 3 lata. Przyczyny tej zbrodni starają się ustalić śledczy z Wielkiej Brytanii.

Do tragedii doszło w niedzielę 26 kwietnia we wschodniej części Londynu. Policja otrzymała zgłoszenie około 17:30 (polskiego czasu 18:30). Mundurowi otrzymali informację, że w domu przy Aldborough Road są poważnie ranne dziećmi. Historie opisał portal Daily Mail.

Zobacz także

Na miejscu okazało się, że z dziećmi był mężczyzna. Dziewczynka zmarła na miejsu — na jej ciele widoczne były rany kłute. 3-letniego chłopca przetransportowano do szpitala. Jednak w placówce dziecko zmarło. Pod opiekę medyków trafił 40-letni mężczyzna. Nieznany jest jego stan zdrowia.

Zobacz także

Jak podaje Daily Mail Online, w akcji ratowniczej brał udział m.in. helikopter. Oprócz tego na miejscu zbrodni były 3 karetki pogotowia oraz policja. Śledczy nie ustalili przyczyny tej zbrodni. Sprawę nadal bada policja. Jednak śledztwo skupia na 40-latku, który trafił do szpitala. Jak się okazuje, był już on znany policji.

RadioZET.pl/Daily Mail Online