Zamknij

Weganin pobił swoją dziewczynę, bo poczuł od niej boczek

06.05.2020 14:19
Bethany Smith i Christopher Ellam
fot. Shutterstock/Twitter Screen/Laura

Byli w sobie zakochani do szaleństwa. Jednak ich wspólne sielankowe życie przeistoczyło się dla 23-latki w koszmar. Dla ukochanego zmieniła całkowicie swoją dietę. Zaczęła być weganką. To i tak nie uchroniło jej przed pobiciem.

23-letnia Bethany Smith z angielskiego Halifax z Christopher Ellam zaczęli się spotykać w 2015 roku. Jak wspomina 23-latka na początku ich związek był cudowny. Jej ukochany nie tylko je słuchał, ale także wspierał i był zabawny - informuje portal Metro.UK.

Weganizm lub rozstanie

Około 6 miesięcy później, mężczyzna przeszedł na dietę wegańską. Swojej ukochanej oświadczył, że ona też ma być weganką. Jeśli nie, zerwie z nią. Kobieta dostawała się do 22-latka. Ukochany Bethany podchodził do diety bardzo poważnie i restrykcyjnie. Raz zrobił jej awanturę, gdy zobaczył, że u znajomych poczęstowała się chipsami serowymi.

Zobacz także

To niejedyne problemy tej pary. Później Ellam zażądał od swojej partnerki tego, aby razem zamieszkali. Groził jej, że jeśli się nie zgodzi, to się zabije. Kobieta uległa ukochanemu. Z jej relacji wynika, że wtedy kłócili się jeszcze więcej.

Pobił ją, bo pachniała boczkiem

W związku z tym, że Christopher nie pracował, 23-latka podjęła pracę w kawiarni z jedzeniem u swojego ojczyma. Mężczyźnie to przeszkadzało, bo chciał, aby Smith była cały czas przy nim.

Zobacz także

Pewnego razu, gdy Bethany wróciła z pracy do domu, jej partner wyczuł od niej mięso. Zaciągnął ją za włosy pod prysznic, aby się umyła. Po przebudzeniu nadal miał pretensje od dziewczyny. W związku z tym, że czuł od niej boczek, kazał jej rzucić pracę. Wtedy dziewczyna odmówiła. 22-latek wyjął z szafy jej sukienkę, zaczął ją ciąć nożyczkami. Nagle chwycił butelkę z octem i zaczął nią bić dziewczynę po głowie — poinformował serwis Metro.UK.

Bethany udało się uciec do mamy. Kobieta wezwała policję. Ellam został skazany w 2019 roku. Sąd nakazał mu ukończenie programu terapeutycznego, a także zapłatę zadośćuczynienia dla byłej partnerki i 200 godzin prac społecznych.

RadioZET.pl/Metro.UK