Zamknij

Istnienie inteligentnych form życia poza Ziemią potwierdzone? Nowe wideo Anonymous

Redakcja
26.06.2017 07:34
Istnienie inteligentnych form życia poza Ziemią potwierdzone? Nowe wideo Anonymous
fot. Flickr

NASA wkrótce poinformuje nas o istnieniu inteligentnych form życia poza kulą ziemską? Teorie spiskowe o UFO mają naukowe wytłumaczenie? Tak wynika z najnowszego wideo opublikowanego przez grupę Anonymous. 

Członkowie Anonymous wierzą, że inne planety wykształciły inteligentne formy życia na długo przed Ziemią. Zadają też pytania: czy na Marsie lub Księżycu faktycznie znajdują się monumenty? Czy to możliwe, że "nad naszymi głowami" w przestrzeni kosmicznej rozgrywa się wojna "obcych" z użyciem UFO. Jeśli nie teraz, to czy w ogóle? Czy możliwe jest spotkanie pozaziemskich żołnierzy?

Anonymous uważa, że mamy wiele dowodów na to, że ludzie zdążyli już nawiązać kontakt z pozaziemskimi cywilizacjami. Powołują się przy tym na słowa członka NASA, który miał stwierdzić, że jest na granicy przyznania, że inne inteligentne formy życia istnieją poza ziemskim układem. Jeszcze 25 lat nie wiedzieliśmy, że istnieją planety podobne do Ziemi. Obecnie poznaliśmy ponad 4 tysiące potencjalnych planet poza układem słonecznym i odkrycia naukowców na tym na pewno nie poprzestaną. Ludzkie zainteresowanie kosmosem robi się coraz większe. 

W kwietniu naukowcy ogłosili, że sonda kosmiczna Cassini odkryła występowanie wodoru na księżycu Saturna - Enceladusie, stanowiący brakujący składnik" potrzebny do wspierania rozwoju życia mikrobiologicznego.

Anonymous twierdzi, że na komputerach NASA mają znajdować się zdjęcia będące dowodem na istnienie nowych (z naszej perspektywy, bo dopiero odkrytych) form życia. 

- Dopiero w ciągu ostatnich dziesięcioleci udało nam się wykryć istnienie innych światów - powiedział przewodniczący Komitetu ds. nauki i technologii kosmicznych Lamar Smithin 26 kwietnia. - Poszukiwanie dowodów życia poza naszą planetą fascynuje amerykańskich ludzi - dodał podczas przesłuchania w Kongresie. Anonymous przewidują, że następnym krokiem będzie poinformowanie świata o istnieniu inteligentnych form życia na innych planetach.

RadioZET.pl/KM