Zamknij

Wzruszające słowa Ariany Grande na koncercie w Manchesterze

Redakcja
05.06.2017 07:19
Wzruszające słowa Ariany Grande na koncercie w Manchesterze
fot. PAP/EPA

W niedzielę odbył się koncert amerykańskiej wokalistki Ariany Grande będący rodzajem hołdu dla ofiar zamachu w Manchesterze. W czasie występu artystka ujęła publiczność swoją wzruszającą przemową. Wyjaśniła też, dlaczego wybrała taki, a nie inny repertuar.

- Zanim zaczniemy, chciałabym z głębi serca podziękować wszystkim, którzy tutaj są. Kocham was bardzo mocno - tymi pełnymi emocji słowami rozpoczęła swój przekaz skierowany do publiczności Ariana Grande.

Wokalistka dodała, że rodzaj miłości i zjednoczenia, jaki teraz prezentują wszyscy łączący się w bólu z Manchesterem, może być lekarstwem na ten "ogromny smutek".

Ariana nie kryła wzruszenia, kiedy opowiedziała publicznie o spotkaniu matki jednej z ofiar - młodej dziewczyny, która tak jak wielu innych nastolatków bardzo cieszyła się z możliwości oglądania swojej idolki na żywo. Niestety atak terrorystyczny zamienił miły wieczór w piekło.

- Miałam wielką przyjemność poznać mamę Olivii Campbell. Jak tylko ją zobaczyłam, zaczęłam płakać i się do niej przytulać. Wtedy ona powiedziała, że powinnam przestać płakać, bo Olivia nie chciałaby widzieć moich łez - mówiła wzruszona Grande. - Mama Olivii dodała też, że jej zmarła córka chciałaby na pewno usłyszeć prawdziwe hity na koncercie.

Zobacz także

Ariana przyznała, że jeszcze dzień przed koncertem w głowach artystów ćwiczony był zupełnie inny scenariusz koncertu. Słowa mamy Olivii sprawiły jednak, że na ostatniej próbie Ariana całkowicie zmieniła koncept show. Właśnie dla zmarłej Olivii. 

Jej słowa i przekaz pełen uczuć i miłości sprawił, że niejednemu w tej chwili zakręciła się łezka w oku. Łącznie z artystami.

W koncercie charytatywnym "One Love Manchester" uczestniczyło 50 tys. osób. Obok amerykańskiej wokalistki na scenie wystąpili m.in. Coldplay, Justin Bieber czy Miley Cyrus.

RadioZET.pl/KM