Zamknij

Makabryczna śmierć ciężarnej 32-latki. Osierociła dwoje dzieci

11.10.2021 14:40
Michelle Darragh
fot. Facebook

32-latka została znaleziona martwa w domu swojego byłego partnera w Melbourne w Australii. Michelle Darragh osierociła dwóch chłopców i spodziewała się trzeciego dziecka. Policja bada teraz okoliczności makabrycznej śmierci.

Do tragedii doszło w sobotni wieczór w Bayswater North na przedmieściach Melbourne w Australii. Policjanci otrzymali zgłoszenie około godziny 19.30. Na miejscu zastali 32-letnią Michelle Darragh oraz jej byłego partnera 29-letniego Bena Comana leżących obok siebie w zakrwawionych ubraniach. Mieli liczne obrażenia.

Kobieta zmarła na miejscu, a mężczyzna został przewieziony w krytycznym stanie do szpitala, gdzie pozostaje pod strażą policji. Ma zostać przesłuchany.

Tragiczna śmierć 32-letniej ciężarnej. Osierociła dwójkę dzieci

Z ustaleń służb wynika, że 32-latka, która była pracownicą pomocy społecznej oraz jej partner, działający w branży stolarskiej, dwa tygodnie temu zakończyli swój pięcioletni związek. W sobotnie popołudnie Michelle wróciła do domu, który wspólnie zamieszkiwali, aby zabrać swoje rzeczy. Para wychowywała dwóch synów i spodziewała się trzeciego dziecka.

Brat pani Darragh powiedział stacji 9 News, że jego siostra była „piękną duszą, która stawiała potrzeby innych ponad swoimi”. Znajomi określili tragicznie zmarłą 32-latkę jako "oddaną matkę" i "jedną z najmilszych osób, jaką znali". Sąsiedzi opisywali z kolei Michelle i jej partnera jako "zwyczajną młodą parę z dwojgiem dzieci mieszkającą na przedmieściach”.

Specjaliści medycyny sądowej w niedzielę przeszukali dom, który został odgrodzony taśmą policyjną. Trwa śledztwo. Mimo to funkcjonariusze oświadczyli, że "nie szukają nikogo innego w związku z tą sprawą".

RadioZET.pl/Daily Mail/au.news.yahoo.com/news.com.au