Zamknij

Skatował bezbronnego, rannego kangura. Znajomi pękali ze śmiechu

22.01.2020 18:32
pobił kangura
fot. YouTube/ Screen

Do sieci trafiło szokujące nagranie, na którym widzimy, jak nieznany mężczyzna brutalnie okłada pięścią po głowie bezbronnego kangura. Zwierzę nie może nic zrobić, bo najprawdopodobniej ma złamany kręgosłup. Niewykluczone, że wcześniej zostało ono potrącone autem przez grupę tych samych osób.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Nagranie składa się z dwóch części. Na obu widzimy, jak nieznany mężczyzna z całej siły okłada po głowie ciężko rannego kangura, który nie jest w stanie się podnieść. Znajomi napastnika, którzy nagrywali szokujące sceny, a następnie opublikowali je w sieci, byli w doskonałych humorach.

Zobacz także

Według policji, wydarzenie miało miejsce w Nowej Południowej Walii. W sprawie zostało już wszczęte śledztwo. – Wszystkie doniesienia o okrutnym traktowaniu zwierząt traktujemy bardzo poważnie i w tej sprawie prowadzone jest obecnie dochodzenie – przekonuje rzecznik Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals.

Zobacz także

Niewykluczone, że kangur doznał ciężkich obrażeń na skutek wcześniejszego potrącenia go autem przez te same osoby, które później nagrywały brutalne sceny. Dzięki zaangażowaniu internautów szybko udało się odnaleźć i opublikować dane agresorów.

Zobacz także

RadioZET.pl/ Daily Mail