Zamknij

Awantury, bójki, groźby. 23 Włochów zmieniło rejs po Pacyfiku w koszmar [WIDEO]

Redakcja
20.02.2018 07:53
Statek
fot. You Tube screen

Tego rejsu po Pacyfiku pasażerowie luksusowego statku nie zapomną chyba do końca życia. Wszystko przez 23 krewkich Włochów, którzy zamienili ich podróż w koszmar.

10-dniowy rejs po Oceanie Spokojnym (z Melbourne do Nowej Kaledonii) miał być dla pasażerów luksusowego statku Carnival Legend niezapomnianym przeżyciem. I rzeczywiście był, ale z innym powodów niż przypuszczali. Tak naprawdę teraz woleliby o tym zapomnieć.

Wszystko przez 23-osobową włoską rodzinę, która nie dawała im oraz załodze wycieczkowca żyć. Południowcy regularnie zaczepiali innych ludzi na statku, prowokowali bójki, awantury — zarówno między sobą, jak i w interakcji z pozostałymi. Nagrania z kompilacjami ich wyczynów można już zobaczyć w internecie:

Krewkim Włochom nie dawali rady nawet ochroniarze. Duża część pasażerów w obawie o swoje bezpieczeństwo zabarykadowała się w kajutach. Wycieczkowiec dopłynął w końcu do celu, ale już bez części awanturników — dziewięcioro najbrutalniejszych Włochów zostało wysadzonych w porcie w Eden i eskortowanych przez funkcjonariuszy policji.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP