Zamknij

27-letnia matka zostawiła 2 małe córki w nagrzanym aucie. Doszło do tragedii

26.11.2019 19:20
27-letnia matka zostawiła 2 małe córki w nagrzanym aucie. Doszło do tragedii
fot. Miki Sarabiez/Shutterstock

Jak informuje lokalny portal "the Australian", 27-latka usłyszała zarzut morderstwa własnych dzieci. Kobieta zostawiła dwie małe córeczki w nagrzanym aucie, podczas gdy temperatura na zewnątrz wynosiła ponad 30 stopni Celsjusza.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w zeszłą sobotę, w australijskim stanie Queensland.

Zobacz także

Obecnie w Australii utrzymują się bardzo wysokie temperatury. Dni są upalne, a służby apelują o zachowanie należytej ostrożności w związku z silnym Słońcem.

Zobacz także

Matka zostawiła dwie małe córeczki w rozgrzanym aucie

27-letnia Kerri-Ann Conley zostawiła w aucie zaparkowanym pod domem swoje dwie córeczki – 2-letnią i roczną dziewczynkę. Obie zostały znalezione martwe. Jak ustaliła policja, dzieci spędziły kilka godzin w zamkniętym samochodzie podczas gdy temperatura na zewnątrz wynosiła 31 st. C. – donoszą zagraniczne media.

Gdy kobieta zorientowała się, że pozostawiła córki w aucie, natychmiast próbowała je ratować. Zabrała dzieci do domu i zaczęła polewać je zimną wodą. Zaalarmowała również pogotowie. Ratownicy, gdy przyjechali na miejsce wezwania, nie mogli już pomóc 2-latce i jej rocznej siostrze. Okazało się, że dzieci zmarły.

Zobacz także

27-latka usłyszała zarzut zabójstwa dwójki swoich dzieci. Ponadto policja znalazła w jej domu narkotyki, w związku z czym kobiecie postawiono również zarzut posiadanie nielegalnych substancji psychoaktywnych.

Jest śledztwo policji

Policja prowadzi szeroko zakrojone śledztwo w tej sprawie. Na obecnym etapie, służby próbują ustalić wszelkie okoliczności tragedii dwóch dziewczynek.

Zobacz także

Śmierć tych dwóch młodych dziewcząt jest absolutną tragedią. Byłam załamana, kiedy o tym usłyszałam, myślę, że wszyscy czuli by się dokładnie tak samo

– powiedziała Annastacia Palaszczuk, premier stanu Queensland.

RadioZET.pl/TheCourierMail/GOB News Online/The Australian