Zamknij

Niemcy: Tragiczny finał poszukiwań. Polka i jej 8-letnia córka nie żyją

11.08.2019 19:24
Niemcy: Tragiczny finał poszukiwań. Polka i jej 8-letnia córka nie żyją
fot. rhoenkanal.de

Tragiczny finał poszukiwań 32-letniej Polki i jej dziecka w niemieckim Bad Salzungen. Ciało kobiety i 8-letniej dziewczynki odnaleziono w rozbitym samochodzie. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci naszych rodaczek. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Informację o zaginięciu pani Kingi oraz jej 8-letniej córki opublikował w niedzielny poranek profil ''Zaginieni przed laty''. Kilka godzin później w mediach społecznościowych przekazano smutne wieści o śmierci kobiety i jej dziecka. 

Bad Salzugen: Polka i jej 8-letnia córka zginęły w wypadku

Jak podaje niemiecka agencja DPA, w niedzielę, około godziny 14:30, przypadkowy przechodzień odnalazł rozbity samochód na polu w rejonie niemieckiej miejscowości Bad Salzungen. Policja odkryła w pojeździe ciała 32-letniej kobiety i jej 8-letniej córki.

Z dotychczasowych informacji przekazywanych przez śledczych wynika, że samochód prowadzony przez Polkę wjechał w drzewo, a następnie uderzył w stos drewna. Okoliczności wypadku są nadal niejasne. Na miejscu tragedii przez kilka godzin pracowała policja kryminalna, pogotowie ratunkowe oraz duży oddział straży pożarnej. 

Zobacz także

RadioZET.pl