Zamknij

Badacze z Peru informują, że odkryli zmumifikowane ciała kosmitów

Redakcja
13.07.2017 15:47
Lima Nazka UFO
fot. screen

Potwierdzenie istnienia kosmitów czy kolejny spisek? Badacze-entuzjaści UFO w Limie zaprezentowali zaskakujące zdjęcia zmumifikowanych zwłok, pochodzących rzekomo sprzed 1700 lat. Jak twierdzą, humanoidalne istoty są dowodem na to, że kosmici istnieją i nawet mieli z ludźmi potomstwo.

Na zdjęciach zaprezentowanych przez grupę badaczy z Peru widoczne są humanoidalne istoty, jednak mają bardzo długie ręce, długie palce, podłużną czaszkę i płaską twarz. Niektóre mumie nieco bardziej przypominają ludzi, co - zdaniem odkrywców znaleziska - świadczy o tym, że ludzie i kosmici mieli wspólne potomstwo.

Na specjalnej konferencji prasowej w Limie o znalezisku opowiedział Jaime Maussan - dziennikarz i entuzjasta poszukiwania UFO z Hiszpanii. Zaznaczył, że do tej pory nie udało się udowodnić, że jest to oszustwo. Zapowiedział, że znalezisko zostanie poddane testom DNA, które pomogą ustalić związek pomiędzy poszczególnymi ze znalezionych ciał.

Humanoidalne mumie odnalezione zostały kilka miesięcy temu na płaskowyżu Nazca w Peru. Od tamtej pory badacze-entuzjaści prowadzą nad nimi badania. Teraz próbują ustalić ich pokrewieństwo z gatunkiem ludzkim. Jak poinformował Maussan, odnalezienie tych mumii właśnie w rejonie płaskowyżu sugeruje ich związek z powstaniem tajemniczych rysunków, nazywanych płaskorzeźbami z Nazca. Ich pochodzenie i znaczenie jest nieznane, jednak badacze sądzą, że ich wykonania nie można przypisać ludziom.

Potwierdzenie istnienia UFO czy kolejny spisek?

RadioZET.pl/DailyMail/SA