Zamknij

Belgia. Odnaleziono mężczyznę, który nie pamięta, kim jest. Mówi tylko po polsku

22.05.2020 09:13
Belgia
fot. Belgian Federal Police

Belgijska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości znalezionego przed dwoma tygodniami 45-latka. Mężczyzna cierpi na amnezję - nie wiem kim jest. Porozumiewa się natomiast jedynie w języku polskim. 

Belgijska policja federalna informuje, że 7 maja, w miejscowości Tielt (północno-zachodnia Belgia) odnaleziono mężczyznę.  Pojawiły się problemy z ustaleniem jego tożsamości. Mężczyzna może cierpieć na amnezję. Nie pamięta kim jest, ani jak trafił w to miejsce. Porozumiewa się również jedynie w języku polskim, co znacznie utrudnia śledczym komunikację z nim.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ma on 45 lat, 170 cm wzrostu, normalną budowę ciała i siwe włosy (jak na załączonym powyżej zdjęciu). Gdy go odnaleziono, miał na sobie niebieskie dżinsy, jasnoniebieską koszulkę i niebieskie buty budowlane.

Zobacz także

Belgijska Policja Federalna prosi każdego, kto rozpoznaje tego człowieka i ma informację na jego temat, o kontakt za pośrednictwem darmowej linii 0800/30.300 lub e-mail na adres avisderecherche@police.belgium.eu.

RadioZET.pl/Facebook/Belgian Federal Police