Zamknij

Goły mężczyzna gonił dziki na plaży. Ukradły mu laptopa

07.08.2020 13:10
Goły mężczyzna
fot. Facebook.com/Adele Landauer

Nagi mężczyzna ścigał dziki na plaży nad jeziorem Teufelssee w Berlinie. Zwierzęta ukradły nudyście plastikową torbę z laptopem. Pogoń sfotografowała jedna z obecnych tam osób - informuje BBC News.

Aktorka Adele Landauer, która zrobiła w środę zdjęcia pościgu, opublikowała je na Facebooku. Wpis został udostępniony ponad 10 tys. razy. „Natura kontratakuje!” - napisała Landauer, dodając, że mężczyzna był rozbawiony sytuacją. Wyjaśniła także, że pokazała mu zrobione przez siebie zdjęcia, a on wyraził zgodę na publikację.

Nagi mężczyzna ścigał dziki na plaży 

Jak podaje BBC News, w Niemczech istnieje silna tradycja naturyzmu, a latem normalne jest rozbieranie się w parkach. Ruch powrotu do natury jest znany jako Freikoerperkultur - „kultura wolności ciała” - w skrócie FKK.

W lutym 2020 roku serwis internetowy The Local podawał, że w ponad 300 klubach nudystów lub FKK w całym kraju zarejestrowanych jest ok. 600 tys. Niemców.

Zobacz także

Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa pojawiło się wiele doniesień o tym, że zwierzęta stają się w miastach odważniejsze. Pod koniec lipca niemieckie media informowały o lisie, który ukradł w Berlinie ponad sto butów pozostawionych przed drzwiami domów.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/BBC/PAP

C