Zamknij

Polka zamordowała trzyletnią córkę. Zadała jej ciosy nożyczkami

Redakcja
26.02.2019 13:56
Polka zamordowała trzyletnią córkę. Zadała jej ciosy nożyczkami
fot. Twitter screen

Tragedia w Niemczech. Polka mieszkająca od dwóch lat w Berlinie zamordowała swoją trzyletnią córkę. Kobieta zadała dziewczynce kilkanaście ciosów nożyczkami. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Trzylatka została zamordowana w środę wieczorem w Lichtenrade w Berlinie. Główną podejrzaną ws. morderstwa była matka dziewczynki. „Aresztowana kobieta przyznała się do winy” – powiedział na konferencji prasowej rzecznik prokuratora Martin Steltner. Według policji na ciele trzylatki znajdowało się wiele kłutych ran. 

Z dotychczasowych ustaleń niemieckich śledczych wynika, że 44-letnia kobieta cierpi na chorobę psychiczną i od dłuższego czasu przyjmowała leki. Prokuratura nie wyklucza, że matka trzylatki w ostatnim czasie przerwała leczenie. Polka została umieszczona w klinice psychiatrycznej. 

Zobacz także

Ojciec znalazł swoją ciężko ranną córkę w środę wieczorem w domu rodzinnym w Lichtenrade. Mężczyzna wezwał pogotowie ratunkowe około godziny 21:30. Trzylatka została przetransportowana do szpitala. Niestety lekarze nie zdołali uratować dziewczynki.

RadioZET.pl/DG